Що ми пропонуємо

Оствітні послуги


Індивідуальне навчання у провідного педагога Яцики Юрія Миколайовича

за основними напрямками:

математика, алгебра, геометрія, фізика, астрономія, інформатика, програмування. Індивідуальні уроки для учнів загальноосвітніх шкіл, абітуріентів, студентів та післядипломної освіти.

До навчання запрошуються учні починаючи від 2-го класу загальноосвітніх шкіл. Працює за системами: "Росток", "Інтелект України".

Середній бал абітурієнтів ЗНО з математики та фізики: 178-196..

Додатково можна знайти репетитора у Рівному серед інших напрямків

українська мова, іноземна мова (англійська), біологія.

Заняття відбуваються індивідуально. Працюємо за програмами підготовки до ЗНО, індивідуальні уроки, допомога у підготовці до контрольних, лабораторних робіт, екзаменів, конкурсів, допомога у розв'язуванні задач з фізики. Навчання пропонується для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів спеціалізованих ВУЗів. Можливе індивідуальне навчання та навчання у мінігрупах. Матеріальна база та мотиваційна робота педагога передасть вихованцю зацікавленість з даного предмета.

Заняття відбуваються в облаштованій класній кімнаті за адресою:

м.Рівне, вул. Дубенська, буд.44

інформатика. Допомога у підготовці до співбесіди на роботу. Основні напрямки: Excel, Photoshop, основи алгоритмізації Delphi, Pascal (розгляд усіх тем включно ООП та синтаксичні дерева), основи web-програмування та web-дизайн (html, java script, css).

Пошук роботи

Як знайти роботу швидко і безпечно?

Де знайти гідну роботу?

День у день трудова діяльність кипить: люди витрачають багато часу на роботу, або на її пошук. Стаття про те, як і де її шукати - як ніколи актуальна, тому що хороших пропозицій існує не так вже й багато. Є величезна проблема на сьогоднішній день: майже всі намагаються обдурити, вислизнути. Та, на жаль, таке явище зустрічається серед співробітників також.

 

Увага! Конкурс наукових студентських робіт 2018

УВАГА! Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018

 

29 квітня 2017 року в рамках проекту "ЗНО" відбудуться олімпіади в РДГУ.

За результатами проведеної олімпіади до вступного балу ЗНО є шанс отримати +20 балів при виборі відповідної спеціальності.

 

13 квітня 2017 року в рамках проекту "Інша школа"

(Інтернет школа педагога Юрія Яцики та Мистецького об'єднання Вектор Альянс Рівне) відбувся день акції "Подаруй дитині усмішку" - ігрова година з педагогом Юрієм Яцикою та учнями 1-А класу ЗОШ №20 м.Рівне

9 квітня 2017 року відбулася зустріч

"Чарівний світ дитини" Ігрова година з педагогом Юрієм Яцикою для дітей від 5 до 12 років. Парк сімейного відпочинку "Sky UP" м.Рівне, вул. Євгена Коновальця, 1Б

Дуже важливо, аби у дітей були якомога більше приємних спогадів дитинства.. Час навчатися і час відпочивати, є час, коли можна просто провести активно час, а комп'ютер ще зачекає. Ця зустріч не єдина.. 13 квітня 2017 р.Б. відбулася зустріч з учнями 1 класу ЗОШ№20. Наша мета - аби у дітей було більше щасливих усмішок на обличчі. Тобто, не зважаючи ні на що, у дітей має бути щасливим дитинство. Мир проти війни..

Приймаємо на замовлення:

Реферати, курсові, дипломні, магістерські роботи з різних напрямів та спеціальностей.

Щоб здійснити замовлення, необхідно зателефонували за одним з вказаних нижче номерів та надіслати тему дослідження на електронну скриньку.

Компанія "Вектора Альянс Рівне" займається дослідженнями характериних змін в якості освіти та сприяє розвитку українця, співпрацює за науковими працівниками університетів, студентами ВУЗів. Автори мають досвід в написанні наукових статей, ВАК, публікацій.

Ми працюємо фактично по всіх напрямках: курсові, дипломні, реферати, допомога в написанні наукових робіт, звітів, семінарів, мультимедійних презентацій. Звертайтеся, допоможемо

+38(066)0400693 +38(098)0508649, +38(093)5155724

rivne@repetutor.rv.ua

Також Ви можете скористатися готовою базою раніше написаних публікацій в розділі РЕФЕРАТИ, або замовити допомогу у написанні цієї роботи.

ДЛЯ ДЕТАЛЬНОГО ОЗНАЙОМЛЕННЯ ВАРТОСТІ РОБІТ, ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ СТОРІНКУ ПРАЙС

Вакансія

Потрібен автор наукових студентських робіт

На даний момент потрібні автори технічних спеціальностей, а саме: архітектура та будівництво, та проектування комп'ютерних мереж.