Letter from the President

Поділитись

 

Увага! Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018.

Грант на навчання в 13 000 грн для студентів всіх ВНЗ України

Восени цього року стартував науковий конкурс серед студентів-старшокурсників ВНЗ України, в якому талановита молодь може виграти грант на навчання та публікацію конкурсної роботи в науковому збірнику. Для участі у конкурсі студентам 2-6-го курсів пропонують написати тематичну статтю в науковому стилі та подати її онлайн на офіційній сторінці конкурсу до 5.12.18. Конкурс проходить за інформаційної підтримки та за участі в складі журі представника МОН України. Також у журі будуть науковці та викладачі, представники бізнесу, роботодавці та провідні фахівці.


Основними вимогами до статті є:


Тема наукової праці “"Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу на шостий технологічний уклад" може містити дані зі сфер економіки, управлінства, науки і техніки та інших перспективних для нашої країни областей розвитку. Детальніше читайте тут.


Призовий фонд Всеукраїнського студентського конкурсу складає 27 000 грн і буде розподілений між трьома переможцями наступним чином:


Подія організована провідним хостинг-провайдером HyperHost.UA з метою заохочення обдарованого українського студентства до розуміння та самостійного розкриття перспектив власної держави. Медіапартнер конкурсу - інформпортал Znaj.UA

 

Пропозиція від "repetutor.rv.ua". Візьми участь у даному конкурсі. За необхідності, можемо допомогти зорієнтуватися з умовами конкурсу та підібрати наукового керівника проекту.

Поділитись