Educational Coaching Process™

29 квітня 2017 р. є можливість отримати

додаткові 20 балів до загального заліку ЗНО 2017

Навчайся зручно

Увага! Виявляється, це - Всеукраїнська акція, яка відбувається в усіх державних ВУЗах України. Зареєструйся на сайті обраного ВУЗу, візьми участь на Всеукраїнській олімпіаді, що відбуватиметься в двох етапах, та отримай можливість зарахування до загального заліку результату ЗНО + 20 додаткових балів при вступі на обрану спеціальність даного ВУЗу.

Така можливість є кожного абітуріента, не залежно від обраного державного ВУЗу (не лише НУВГіП). 29 квітня 2017 року РДГУ проводить свою Всеукраїнську олімпіаду з обраних предметів.

Реєструватися можна на декілька олімпіад одночасно, і, слідкуючи за новинами інших ВУЗів, так само, можна здавати в них. У Рівненському державному гуманітарному університеті перший етап Всеукраїнської олімпіади до ЗНО відбуватиметься 29 квітня (субота) 2017 року. Дане тестування проводитиметься дистанційно зі спеціального входу на офіційному сайті кожної кафедри.

До уваги випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, талановитих творчих молодих людей, які планують здобути якісну професійну освіту

Рівненський державний гуманітарний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2017 році: «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (біологія)», «Середня освіта (географія)», «Середня освіта (фізика)», «Середня освіта (інформатика)», «Середня освіта (трудове навчання та технології)», «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», «Професійна освіта (охорона праці)», «Біологія», «Екологія», «Фізика та астрономія».

Положення про Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (посилання)

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

 

Пропонуємо підготовку до наступного (очного) етапу Всеукраїнської олімпіади ВУЗів.

Є можливість реально отримати +20 балів до ЗНО. Не втрачайте час, готуйтеся.

Всеукраїнська олімпіада "ЗНО" відбуватиметься в два тури. Перший тур - дистанційний, другий - очний.

За напрямами: математика, фізика, інформатика та програмування у вас є унікальна можливість додатково попрацювати з професійним педагогом, відомим тренером з підготовки до вступу до університетів України чи за її межами, Юрієм Миколайовичем Яцикою.

Також, ми пропонуємо додаткові послуги в освітній сфері: консультування підготовки до контрольних робіт, лабораторних робіт, практикумів, самостійних. Працюємо за програмами більшості вищих, професійних та середніх навчальних закладів України та деяких зарубіжних університетів країн Польща, Італія, Франція, Німеччина, Велика Британія, США, Нова Зеландія, Литва, Латвія, враховуючи специфіку навчання та обрану мову (здебільшого вистачає англійської) .

Вашій увазі пропонуються відеоряд уроків деяких типових завдань з фізики та інших природничих дисциплін.

Розгляд розв'язку типової олімпіадної задачі з фізики "розрахунок часу польоту експедиції на Марс і повернення на Землю" (ведучій та диктор Юрій Яцика)

Космічний корабель здійснює переліт від Землі до Марса по орбіті, перигелій якої лежить на орбіті Землі, а афелій - на орбіті Марса. Визначити час такого перельоту, а також мінімальний час, упродовж якого космонавтам доведеться чекати на Марсі моменту відправлення по такій самій орбіті назад на Землю. Період обертання Землі навколо Сонця Тз = 365,25 діб, Марса - Тм = 687 діб. Вважати, що орбіти планет колові і лежать в одній площині.

 

Задача. Коливання і хвилі, механічні коливання. Механіка

Спостерігач, котрий стоїть на Землі, помітив наближення до нього літака, але не чує звуку двигунів.

Літак проілітає над спостерігачем і віддаляється.

Спостерігач почув звук літака в момент, коли напрям, по якому видно літак, утворює з горизонталлю кут Ф.
Літак летить прямолінійно, паралельно поверхні Землі.
З'ясувати спостережуване явище, а також обчислити швидкість літака, якщо кут Ф становить 30°, а швидкість звуку 340 м/с.

Бажаю успіху. Юрій Миколайович Яцика (педагог, викладач фізики, математики, програмування, керівник проекту "Інша школа", освітнього каналу repetutor.rv.ua)