Letter from the President

 

"Подаруй дитині усмішку" та "Чарівний світ дитини" ігрова година з педагогом Юрієм Яцикою.

У Рівному триває мистецька акція: "Подаруй дитині усмішку", заснована педагогом Юрієм Яцикою, керівником мистецького об'єднання "Вектор Альянс Рівне" та "Інтернет школи repetutor.rv.ua". Акція відбувається в рамках проекту "Інша школа" і має на меті допомогти вирішити ряд проблем у виховному процесі дитини та батьків, а загалом, подарувати дітям приємні спогади з дитинства. В час, коли глобальні мережі контролюють найбільш уразливу частину нашого життя - наших дітей, я ставлю за мету показати альтернативу і позитивному руслу. Має бути позитивне бачення. На жаль, контролювати весь потік інформації зводиться до неможливого, в час, коли з телеекранів показують насильство, кров та жорстокість замість того, аби засуджувати ці якості, навпаки "зомбуючи" майбутнє покоління до того, що ніби це так як має бути. Проблеми дорослих не постійно повинні бачити діти, які ще часто не можуть правильно відреагувати, фільтрувати і захистити себе від інформаційного потоку. Моя мета подарувати кожній по-можливості дитині впевненість своїй значущості, аби кожна дитина відчувала захищеність у цьому світі дорослих. Бо це є основа подальшого розвитку і наше спільне майбутнє. Показуючи гарний приклад, ми виховуємо перш за все себе і ближнього, і, починаючи уже сьогодні, майбутнє ставатиме інакшим. Наскільки інакшим, чи буде там місце доброті і щирості, це залежатиме від нас сьогодні.

 

На сьогоднішній день уже відбулися три зустрічі даної акції:

Перша подія під назвою "Чарівний світ дитини. Ігрова година з педагогом Юрієм Яцикою" відбулася 9 квітня 2017 року в Парку сімейного відпочинку "Sky Up". Дуже вдячний директору Валентині Козійчук та колективу закладу за добродушність та підтримку акції фактично без жодних особливих переконань. Дуже приємно знати і бачити таких людей, котрі також докладають немало зусиль і мають можливості, аби створити позитивний настрій для дітей. Приємно бачити якісні зміни, що зустрічає дітей не якийсь грізний дядько при вході, хоч і кримезний, але усміхнений чоловік-адміністратор. Щира усмішка, подарована дитині, - дуже важливий момент. Маю велику надію що ця тенденція не загубиться..

 

 

Одразу наступного ж дня 10 квітня 2017 року, хоч і випадковостей не існує, але зовсім несподівною і приємною зустріччю можна назвати подію-зустріч, організовану з молодшою групою танцювального колективу, Зразкового ансамблю Східного танцю "Орхідея" (керівник: Оксана Пінська).

Я дуже вдячний тому, що співпраця з колективом "Орхідея" триває уже майже десятиріччя. Висловлюю не просто вдячність Оксані Вікторівній, за ідейну підтримку проекту. З творчим колективом Зразкового ансамлю Східного танцю "Орхідея" уже маю значний досвід у проведені спільних заходів, але подібного роду відбувалося вперше. Ігрова година для дітей відбулася на "ура". Оксана Пінська - це засновник Зразкового ансамблю східного танцю "Орхідея", має вищу освіту як педагог-хореограф та балетмейстер-постановник народно-сценічному танцю. Вона є професійним суддею Української Федерації Сучасного танцю (УФСЕ) зі східного танцю, та є президентом обласного осередку представництва УФСТ у м.Рівне. Фактично саме вона започаткувала і вивела на високий професійний рівень рух "Східного танцю" на Рівненщині. Східний танець - це прекрасно, а особливо, коли в ньому спостерігаються тонка лінія самобутності української нації, нації особливо красивих і талановитих людей. В деякому порівнянні наші вихованки здобули майстерність у виконанні даного виду мистецтва значно вищих висот, аніж аутентичні танцівниці східного танцю в арабських країнах. Про це свідчать нагороди колективу. В Україні є чимало колективів подібного напрямку, але професійний Зразковий ансамбль східного танцю один!, і це - "Орхідея" м.Рівне. Я дуже щасливий, що маю нагоду працювати з такими людьми.

 

Третій день 13 квітня 2017 року відбулася зустріч ігрова година під акцією "Подаруй дитині усмішку" з педагогом Юрієм Яцикою та учнями 1-А класу ЗОШ№20 м.Рівне. Хочу висловити подяку, в першу чергу директору школи, Ніні Іваніній Сукач за підтримку креативних ініціатив. Захоплююся знайомством з цією людиною: бадьорою, енергійною, живою, такою, що своєю енергетикою може, здатна змінити цей світ на краще, і вона його все-таки змінює своїм прикладом та наставництвом для багатьох вихованців школи, колег та людей, котрі мають нагоду зустрітися з п.Ніною.. Це чудовий керівник, мудрий наставник та приклад для наслідування для багатьох..

Вдячний також педагогічному колективу та персоналу школи, а особливо класному керівнику Онопрійчук Марині Олександрівній та учням 1-А класу за безпосередню участь у спільному заході. Основна мета акції: Не зважаючи на труднощі та ситуації в країні, зберегти дитинство для дітей України, аби у дітей залишилось якомога більше приємних та гарних спогадів. Виховання у майбутньому поколінні почуття впевненості та захищенності.. Виховання у них доброго і хоча б маленький подарунок для щасливого дитинства, миру, який проти злоби, насильства та війн.

У проведені даного свята також хочу подякувати своїм вірним друзям-помічникам, особливо оператору першого дня зйомки Юрію Садовому - це людина майстер своєї справи, насправді невикористаний талант відеозйомки, так як Юрій Садовий насправді талановитий музикант і композитор, студія звукозапису "Тендай Рекордс". Та другому оператору Купчинському Олександру за під безвідмовну допомогу.

Хочу подякувати партнерам, що підтримують мистецтво, а саме адміністрації кіноцентру Ера, кінотеатру MULTIPLEX, що знаходиться за адресою м.Рівне, вул. Гагаріна 51. За підтримку моїх проектів Вектор Альянс Рівне, та мистецьких заходів, що відбуваються у м.Рівне, Україні та близькому зарубіжжі, влаштованих проектом

Інформаційному партнеру "ERVE.ua", та дружньому партнеру тренінговому центру "Лотос Інвест" в обличчі керівника та директора центру Володимира Новацького за інформаційне висвітленя та дружнє представленя проектів на своїх інформаціних сторінках та заходах, влаштованих центром.

Ось уже впродовж десятиріччя я проводжу підготовку фахівців відносно різних професій, як викладач ВУЗу, викладач спеціалізованих курсів післядипломної освіти, учитель школи та приватний репетитор. За час приватної практики, маю значний доробок авторських програм навчання, мультимедійні дидактичні матеріали, а головне досвід у роботі з дітьми. Я вірю в позитивні зміни в Україні, адже її майбутнє творять ініціативні люди. Дай Боже сили та можливостей реалізації планам тим людям, котрі, не зважаючи ні на що, працюють на благо людства і свідомо турбуються про добробут майбутніх нащадків - жителів нашого світу, виховуючи уже сьогодні чесноти та доброту людську.

 

Запрошую до співпраці. Об'єднуємось заради майбутнього наших дітей = майбутнього України.

З повагою,

керівник проектів repetutor.rv.ua "Інша школа", продюсерський центр та мистецьке об'єднання "Вектор Альянс Рівне", педагог

Юрій Яцика

Google+Поділитись