Що ми пропонуємо

Освітні послуги

Індивідуальне навчання у провідного педагога Яцики Юрія Миколайовича

за основними напрямками:

математика, алгебра, геометрія, фізика, астрономія, інформатика, програмування. Індивідуальні уроки для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів, студентів та післядипломної освіти.

До навчання запрошуються учні починаючи від 2-го класу загальноосвітніх шкіл. Працює за системами: “Росток”, “Інтелект України”.

Середній бал абітурієнтів ЗНО з математики та фізики: 178-196

Додатково можна знайти репетитора у Рівному серед інших напрямків: українська мова, іноземна мова (англійська), біологія.

Працюємо за програмами підготовки до ЗНО, індивідуальні уроки, допомога у підготовці до контрольних, лабораторних робіт, екзаменів, конкурсів, допомога у розв’язуванні задач з фізики. Навчання пропонується для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів спеціалізованих ВУЗів. Можливе індивідуальне навчання та навчання у міні-групах. Матеріальна база та мотиваційна робота педагога передасть вихованцю зацікавленість з даного предмета.

Заняття відбуваються в облаштованій класній кімнаті за адресою:

м.Рівне, вул. Дубенська, буд.44/265

інформатика. Допомога у підготовці до співбесіди на роботу. Основні напрямки: Excel, Photoshop, основи алгоритмізації Delphi, Pascal (розгляд усіх тем включно ООП та синтаксичні дерева), основи web-програмування та web-дизайн (html, java script, css).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *