Educational Coaching Process™

Пошук на сайті

Акція!!! Зверни увагу!

Навчайся зручно

 

Освітній центр рекомендує

 

Настала пора приймати бій з незнаним. Колись за роки мого навчання в університеті, а саме в магістратурі (на той час то були перші випуски магістрів, ба, дехто, навіть, боявся вступати до магістратури, бо то було щось нове і не відоме зовсім), Борис Сергійович Колупаєв (так звали мого наставника по теорії методики вивчення фізики) задав таке завдання для дослідження: "чи є зв'язок енергії з інформацією"? А згодом, пробуючи свої сили до аспірантури у м.Вільнюс, продовжив дослідження по рекомендації Івана Васильовича Малафіїка, а саме з інформаційно-знаннєвими взаємопереходами (тему, яку досліджую разом зі своїми учнями повсякдень). Маю чимало публікацій щодо одного і іншого. Але, хочу сказати, що зв'язок є, і його досить легко прослідкувати.

Просто кажучи: коли людина обізнана (має інформативність), то їй менше потрібно затратити зусиль (енергію), а отже навчиться швидше, або отримає нові знання. Як аналог може бути людина яка виконує спортивні вправи, коли прийде спортсмен і людина, яка за все життя бачила спортзалу лише з реклами, або з шкільного часу.

Тому і я рекомендую Вам отримувати знання в той час, в який це відведено. Дослідження також, на жаль, показують, що найкращий час для початкового навчання це в час фізіологічного зростання людини, потім за ряд обставин це зробити дедалі важчає. Може й не дивно тому, що усі відкриття найбільші зроблені в молоді роки.

Юрій Миколайович

 

Акція з 5 вересня 2014.

Я, Юрій Миколайович. Проводжу дослідження в сфері якості навчання і засвоєння навчальних програм учнівської та студентської молоді.

Поряд з цим, пропоную Вам свою допомогу. Відносно акцій і знижок:

  • Навчання різнорівневе, залежить від різного вибраного курсу навчального. Тому я пропоную введення абонплати, а це уже і є перша знижка, яку Ви отримуєте. (детальніше про це лише за телефоном або при зустрічі).
  • Наступне - навчання у малих групах. Індивідуальне заняття - це дуже гарно. Також однією з форм навчання міні-групи по дві-три (максимум 5) людини на одному занятті, наприклад, мінігрупа по підготовці до ЗНО з математики чи фізики. Заняття тримають мінімум 1,5 години, цього більш ніж достатньо для приділення кожному з вихованців потрібної уваги для вивчення потрібного матеріалу. До того ж, я завжди проводжу спостереження і цілеспрямовано підбираю методику, яка має на меті охопити потреби кожного вихованця у вивченій темі. Навчання у групах дозволить знизити ціну за урок практично вдвічі, ніж витрачати на індивідуальне заняття, при цьому зберегти високій рівень засвоєння знань. А деякі педагогічні моменти і неможливі без присутності мінімум двох одночасно учнів. Дослідження також показують про ефективність розподілення уваги людини лише на 5 людей.

Отримай безкоштовну якісну консультацію.

Для мене залишається великою цікавістю молодь, яка прагне навчатися якісно. На жаль, засвоєння знань самостійно без сторонньої допомоги часто виявляється трудомістким, а інколи і неможливим для якісного формування особистості в процесі фізіологічного росту.

Пропоную безкоштовні консультації через мережу internet. Звертайтеся. Давайте навчатися якісно.

__________________________________

Про усі знижки, акції та спеціальні пропозиції можна довідатися зателефонувавши за нижче указаними номерами.