Letter from the President

Репетиторська

Тут розміщені статті за якими ви можете пригадати основний курс обраного предмету. Мета цього розділу - допомогти учням старших класів, випускникам шкіл самостійно повторити і систематизувати свої знання.
фізика
математика основний курс  click here to order prints
інформатика та інформологія
біологія
хімія
військова справа
ФІЗИКА
МАТЕМАТИКА
КОМП'ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ
БІОЛОГІЯ
ХІМІЯ
ВІЙСЬКОВА СПРАВА
УКРАЇНСЬКА МОВА
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Географія
Музичне мистецтво
Всесвітня література

Сайт також є довідковою системою, в якій стисло викладено теоритичний матеріал шкільного курсу біології, хімії, математики, фізики, комп'ютерних наук. Мета - допомогти учням та всім бажаючим самостійно повторити і систематизувати знання з фундаментальних дисциплін. Текст викладено українською мовою. Зорієнтовано на учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, абітурієнтів, студентів профтехучилищ, вищих навчальних закладів. Рекомендовано для самостійного опрацювання, повторення, а також для домашньої підготовки та занять з репетитором.

На сайті можете знайти систематично викладені матеріали для самостійного вивчення та повторення з курсів природничих дисциплін, фізики, хімії, біології, географії, топографії а також основної математики, рекомендацій для вивчення іноземних мов, та правила правопису української мови.