Presentations

Speaking Engagements

Яцика Юрій Миколайович - педагог, науковець, співак, громадський діяч.

Навчався двічі в Рівненському державному гуманітарному універсистеті, здобуваючи спеціальності: фізика та інформатика, та диригент хору, артист-вокаліст.. Його знання можна оцінювати на рівні дипломів європейських вузів, тому що, саме там зараз навчаються та успішно завершили навчання його студенти та вихованці, котрим допоміг адаптуватися до програмам обраних ВУЗів.

Завершивши навчання за першою спеціальністю, був запрошений на кафедру фізики до одного з провідних ВУЗів у Новій Зеландії. Але обрав Україну. Працював в управлінні освіти Рівненського міськвиконкому, викладав інформаційні технології для вчителів.. Одночасно працював в науковому відділі РДГУ, на запрошення професора кафедри педагогіки і психології Тамари Іллівни Поніманської. Пізніше, працював у загальноосвітній школі №6 м.Рівного та у Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді..

Мистецька діяльність проявилася раніше. Так, у період розквіту після революційних подій 2004 року, був запрошений як артист хору Рівненської обласної філармонії. Потім був солістом Народної чоловічої капели "Гамалія" (керівник Ігор Харитон), артист чоловічого камерного хору "Софія" (керівник Наталія Іваник), Чоловічого ансамлю "Браво" (керівник Ігор Харитон).. Згодом, знайомиться з театральним життям як артист хору у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.. А у місті Києві бере участь у постановках п'єс разом з молодим театром фантастики. Раніше, ще з 2002 року своє життя поєднує з служінням у церкві, спочатку як співак, а пізніше, як соліст Архієрейського хору "Знамення" УПЦ КП (регенти: Володимир та Наталія Іваники).

Нещодавно завершена наукова робота пов'язана з дослідженням поведінки сірковмісних сполук нафти, зокрема взаємодії і впливом на довкілля на арктичному шельфі.

Розробив на замовлення бізнес-проект річної програми роботи цеху гальванічних покриттів, що діє на території України.

Педагогічно-вихована діяльність Юрія Яцики тісно пов'язана з дитячим табором "Козацька Фортеця", а останні роки діяльності табору долучення до ради співорганізаторів табору.

У Рівному провадить приватну педагогічну практику з підготовки до університетів обраних спеціальностей та перепідготовки випускників ВУЗів з метою адаптації до обраної робочої сфери діяльності.

Щодо мистецького життя, у Рівному проводить ряд концертів як власних так і як співорганізатор, фестивалів та вокальних конкурсів з метою популяризації українського мистецтва співу, танців, та ідеї поширеня миру.

На даний момент - директор мистецького об'єднання "Вектор Альянс Рівне" та керівник проекту "Репетитор Рівне".

Преса про нас.

Юрій Яцика "Освітньо-інформаційний центр при православній церкві" / Духовна нива - 2008 – № 9 (68) - с.8

Газетна стаття про ідейні засади створення інформаційного освітнього центру на базі православної єпархії з метою навчання та виховання духовної культури учнівської молоді в час інформаційного суспільства.

Старший викладач кафедри хорового диригування факультету музичного мистецтва Інституту мистецтв РДГУ Вікторія Піддубник. "Святкова Літургія у Свято-Воскресенському соборі" [Випуск № 1062]

«Фундація Регіональних Ініціатив» визначила найкращих студентів Рівненщини!

У Рівненській ТВК у журналіста та кандидата в мери Рівного Юрія Дюга забули… перевірити паспорт

Любомира КОВАЛЬ " Козацький вишкіл — не для слабаків"

Pisni.org.ua "Юрій Яцика. Біографія"

Гість у студії

 

Поділитись