Відео. Презентації.

Запрошуємо на навчання з підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА) з фізики та математики! Поки ще є можливість продуктивно попрацювати над повторенням та вивченням навчального матеріалу, котрий уже або ще не вивчається у школі, але обов'язково входить до завдань варіантів з ДПА!

 

 •  

  Якісна підготовка до здачі ДПА з фізики, математики, інформатики для учнів 9 класів. Репетиторство з фізики, математики, інформатики, програмування. Курси очні та дистанційні.

  Тенер, репетитор: Юрій Миколайович

   

  Задача №3 з фізики. Коливання і хвилі, механічні коливання. Механіка.


  Спостерігач, котрий стоїть на Землі, помітив наближення до нього літака, але не чує звуку двигунів. Літак пролітає над спостерігачем і віддаляється. Спостерігач почув звук літака в момент, коли напрям, по якому видно літак, утворює з горизонталлю кут Ф.
  Літак летить прямолінійно, паралельно поверхні Землі.
  З'ясувати спостережуване явище, а також обчислити швидкість літака, якщо кут Ф становить 30°, а швидкість звуку 340 м/с.

  Розв'язання:
  Літак у кожній точці шляху стає центром сферичної звукової хвилі.

  Радіус відповідної сферичної поверхні, яка є фронтом хвилі, пропорційний часу, упродовж якого звук з даної точки поширюється.
  Спільна поверхня елементарних звукових хвиль є бічною поверхнею конуса, у вершині якого знаходиться літак.

  Звук літака чути в усіх точках простору, обмеженого конічною поверхнею.

  Програмування. Множини. Pascal. Уроки з інформатики.


  Урок з інформатики для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів напрямку "прикладна математика". Програмування. Множини. Загальний вигляд множини. Запис множин. Операції з множинами. Дії з множинами. Pascal. Уроки. Репетитор Юрій Миколайович. м.Рівне або онлайн.

 

 


Репетитор в місті Рівне та Рівненському районі.

Поліграфічні послуги, мультимедійний проектор в оренду, репетиторські послуги.
Тел.: +38(093) 515-57-24, +38(098) 050-86-49, +38(066) 0400-693
м. Рівне, вул. Дубенська (Район Боярка)

Написати листа консультанту

 

Реклама:

Пропонуємо фотодрук та Поліграфічні послуги.

Засновник проекту та репетитор Яцика Юрій Миколайович.

Про ефективність одного заняття важко сказати про гарантію успіху, але іноді і одного продуктивного заняття вистачає (одного вечора) для досягнення очевидного успіху у навчанні. Я рекомендую проводити заняття не менше однієї години, а за потреби у допомозі підготовки до іспиту чи лабораторної чи контролюючої знань роботи - виділити окремий час для заняття. Про необхідність у підготовці до контрольної роботи чи самостійної бажано окремо попередити і домовитися заздалегідь.

Вартість занятть в основному відповідають показнику вартості проведенного уроку вчителем в загальноосвітній школі. Але так, як освіта в школі строго контролюється міністерськими приписами, тому за одне заняття з репетитором можна досягнути результату у навчанні рівного трьом-чотирьом урокам в загальноосвітній школі. Іноді, навіть, вже за три заняття з репетитором можна досягнути більше ніж за увесь поточний семестр навчання у школі. Іноді, навпаки, одну тему вивчати доводиться деякий довший час, ніж у загальноосвітній школі, тому що вона є важливою для вихованця і являється фундаментальною темою для майбут отриманих знань.

Заняття проходять з використанням розробленої інноваційної технології "уроку-презентації" з забезпеченням необхідним дидактичним матеріалом.

Заняття, зорієнтовані на підготовку до ЗНО, проводяться з виконанням завдань відповідних рекомендованих збірників.