Presentations

Speaking Engagements

Новітні курси

 

Абітуріент немузичного університету в сучасній Японії повинен знати 200 народних пісень. Це є духовним фундаментом нації, яка себе поважає. В Україні також здавна зачаровуючі цілющі звуки музики допомагали людині зрозуміти навколишню дійсність, красу природи, живопису, театру, історії свого народу, довершеність поезії. Музика додає нові кольори в палітру людської свідомості. Кожна людина має знайти свою унікальну пісню, музику, мелодію у нескінченній дивовижній симфонії життя. Полісинаптичні зв'язки утворення знань не можуть бути побудовані лише на окремих наукових знаннях, корисним для формування та розвитку інтелектуально-мислячої людини є розвиватися всебічно.

В свою чергу цього року влітку проводив заняття з музикотерапії, постановки голосу, дикції. Можливо кому буде цікаві вокальні уроки, будь ласка звертайтесь, є можливість працювати на професійній музичній студії та здійснювати професійний звукозапис.

Поряд з тим, хочу зазначити ряд нововведень.

Дослідження близьких світил

  Ось вона! Мрія, мабуть, кожного з дитинства - заглянути на небо "озброєним" оком. На жаль, шкільний курс освіти часто недозволяє мати подібного виду навики, а знання скорше походять на листково-крейдяні відтворення усних біля дошки відповідей чи підготовлених рефератів.

  Але! Все ж з'являється надія! Пропоную Вашій увазі новий авторський курс астрономії у м.Рівне. Кому буде цікавим, будь ласка звертайтесь за відомими Вам уже номерами телефонів або надішліть заявочку на курс через електронну скриньку.

  Юрій Миколайович

Відкритий урок або презентація з відео-проектором

   

  Замовити або зателефонуйте:
  +38(063)515-5724, +38(098)050-8649, +38(066)0400.693

   

  Це обладнання може використовуватися на відкритому уроці. При потребі, можемо підготувати і саму презентацію за досить не велику вартість можете отримати повний якісний коменкт послуг. Обладнання можна використовувати не лише у навчальних цілях, проектор часто використовують і на весіллі та інших урочистостях для показу "історії любові", коротких відео сюжетів із нареченими, які були зняті до весілля (конкурси, застілля, співи, танці, нагороди тощо), фотографії. Також виконуючи важливі презентації чи звіти, або проводячи рекламну кампанію у кабінетах, глядацьких залах, залах засідань, просто в коридорі або на вулиці.

   

   

  В комплект обладнання входить:

  Мультимедійний проектор, Активний екран, Ноутбук, Портативні колонки, Подовжувач.

  За бажанням може здійснюватися і відеозйомка та аудіозапис на професійній апаратурі та музичний супровід.

  Вам потрібен проектор, тоді звертайтесь до нас!

Навчайся граючи. Відпочивай після навчання

 • Ігри на flash
 • модуляції ігор на sony playstation
 • ігри на sega
 • інші розвиваючі ігри