Відгуки про репетитора

Найбільшою подякою для мене є те, що я чую від своїх учнів, що їх знання оцінено іншими на найвищий рівень

Переваги індивідуально-зорієнтованого навчання очевидні. Кожна людина має свій індивідуальний темп роботи. Одному легше сприймати інформацію на слух, інший краще сприймає ту ж інформацію через ряд наочностей. Ключевою перевагою також є і індивідуально-зорієнтована робота учня і вчителя. Наш перший крок полягає у визначенні сильних і слабких сторін учнівських знань, звідти ми підбираємо індивідуальні програми навчання, готуємо завданя, які дозволять зосередитися на тих областях необхідних знань, які найбільшою мірою потребують поліпшення.

відгуки про репетитора.

відгуки про репетитора та роботу репетитора на міжнародному сайті репетиторів

Відгуки клієнтів на міжнародному сайті репетиторів.

1826557 25 мая 2014 положительный отзыв
«Я довольна рабой Юрия Николаевича. Дмитрий уже написал первую контрольную работу на десять баллов. Занятия продолжаются. Формат и стоимость не меняли. К сервису претензий нет», - рассказала Оксана.
1812420 18 мая 2014 положительный отзыв
«Юрий Николаевич – замечательный преподаватель, нам очень повезло, что ребёнок занимается именно у него!!! Преподаватель: заботливый, ответственный всегда нам звонит и переживает, как прошли уроки, что нового спрашивали. Бесподобный педагог!!! У Анастасии по физике в школе улучшились: оценки, знания и уверенность, теперь она понимает, что говорит и может поддерживать диалог с школьным учителем. Формат и стоимость не менялись. Я очень довольна, что нашла ваш сайт, и вы так замечательно помогаете людям!!», - рассказала Галина.
994865 24 октября 2013 положительный отзыв
" Нам очень понравился репетитор по математике Яцыка Юрий Николаевич. Он очень хорошо знает свой предмет, сумел заинтересовать мою дочь занятиями, доступно и понятно объяснял материал. Юрий Николаевич был всегда доброжелателен и внимателен к Насте. Он очень помог нам. У моей дочери заметно улучшилась успеваемость по математике" - сказала Оксана. Клиентка осталась довольна качеством сервиса нашей компании. Формат и стоимость занятий соответствуют договоренности с администратором.
865362 25 апреля 2013 положительный отзыв
Ирина осталась очень довольна подбором репетитора Юрием Николаевичем. Педагог в очень доступной форме и методике смог подготовить дочь к зачету по информатике. Все договоренности соблюдены. В случае необходимости будут обращаться к нам еще.
566864 23 марта 2012 положительный отзыв
Наталия сообщает о репетиторе по математике: "Яцыка Юрий Николаевич - прекрасный специалист! Занимались с Ольгой с января, помог улучшить уровень знаний, повысить успеваемость, заполнить пробелы в знаниях. Результат нас вполне устраивает - дочь подтянулась по предмету, стала лучше учиться. Работу репетитора оцениваю на "отлично", обязательно оставлю о нем отзыв на вашем сайте. Формат занятий не меняли. Нам предложили прекрасного репетитора - я довольна. Ваша Компания произвела приятное впечатление, очень понравился ваш сервис. При необходимости буду обращаться".

 

 

 


Репетитор в місті Рівне та Рівненському районі.

Поліграфічні послуги, мультимедійний проектор в оренду, репетиторські послуги.
Тел.: +38(093) 515-57-24, +38(098) 050-86-49, +38(066) 0400-693
м. Рівне, вул. Дубенська (Район Боярка)

Написати листа консультанту

 

Реклама:

Пропонуємо фотодрук та Поліграфічні послуги.

Засновник проекту та репетитор Яцика Юрій Миколайович.

Про ефективність одного заняття важко сказати про гарантію успіху, але іноді і одного продуктивного заняття вистачає (одного вечора) для досягнення очевидного успіху у навчанні. Я рекомендую проводити заняття не менше однієї години, а за потреби у допомозі підготовки до іспиту чи лабораторної чи контролюючої знань роботи - виділити окремий час для заняття. Про необхідність у підготовці до контрольної роботи чи самостійної бажано окремо попередити і домовитися заздалегідь.

Вартість занятть в основному відповідають показнику вартості проведенного уроку вчителем в загальноосвітній школі. Але так, як освіта в школі строго контролюється міністерськими приписами, тому за одне заняття з репетитором можна досягнути результату у навчанні рівного трьом-чотирьом урокам в загальноосвітній школі. Іноді, навіть, вже за три заняття з репетитором можна досягнути більше ніж за увесь поточний семестр навчання у школі. Іноді, навпаки, одну тему вивчати доводиться деякий довший час, ніж у загальноосвітній школі, тому що вона є важливою для вихованця і являється фундаментальною темою для майбут отриманих знань.

Заняття проходять з використанням розробленої інноваційної технології "уроку-презентації" з забезпеченням необхідним дидактичним матеріалом.

Заняття, зорієнтовані на підготовку до ЗНО, проводяться з виконанням завдань відповідних рекомендованих збірників.