Спеціальна пропозиція для учнів 9 класів. Підготовка до контрольної, лабораторної роботи з фізики. Готуємось разом. Запрошую на приватне навчання з виїздом до вас до дому. Розв'язуємо типові задачі, які можуть бути використані учителем під час підготовки до контрольної роботи. Готуємось до самостійних робіт з фізики з професійним педагогом. Математика лякає тебе?.. Навчайся математики разом з нами. Не бійся.. Математика, як і інший предмет - наука посильна, варто зломати лише стереотип, подолати свій страх, та навчатися з тренером. Якщо ви бажаєте займатися з тренером з математики, звертайтеся до нас.. Допомога у підготовці до ЗНО та ДПА з математики, фізики, географії, української мови. Приватні уроки з іноземної мови (англійська мова - курс не для новочків, а для професійного рівня), все це та багато іншого ви можете навчитися у наших досвідчених педагогів. Звертайтесь уже, поки є ще вільні місця, і поки є серед цих місць навчальні години, котрі підходять Вам..


Репетитор в місті Рівне та Рівненському районі.

Поліграфічні послуги, мультимедійний проектор в оренду, репетиторські послуги.
Тел.: +38(093) 515-57-24, +38(098) 050-86-49, +38(066) 0400-693
м. Рівне, вул. Дубенська (Район Боярка)

Написати листа консультанту

 

Реклама:

Пропонуємо фотодрук та Поліграфічні послуги.

Засновник проекту та репетитор Яцика Юрій Миколайович.

Про ефективність одного заняття важко сказати про гарантію успіху, але іноді і одного продуктивного заняття вистачає (одного вечора) для досягнення очевидного успіху у навчанні. Я рекомендую проводити заняття не менше однієї години, а за потреби у допомозі підготовки до іспиту чи лабораторної чи контролюючої знань роботи - виділити окремий час для заняття. Про необхідність у підготовці до контрольної роботи чи самостійної бажано окремо попередити і домовитися заздалегідь.

Вартість занять в основному відповідають показнику вартості проведенного уроку вчителем в загальноосвітній школі. Але так, як освіта в школі строго контролюється міністерськими приписами, тому за одне заняття з репетитором можна досягнути результату у навчанні рівного трьом-чотирьом урокам в загальноосвітній школі. Іноді, навіть, вже за три заняття з репетитором можна досягнути більше ніж за увесь поточний семестр навчання у школі. Іноді, навпаки, одну тему вивчати доводиться деякий довший час, ніж у загальноосвітній школі, тому що вона є важливою для вихованця і являється фундаментальною темою для майбут отриманих знань.

Заняття проходять з використанням розробленої інноваційної технології "уроку-презентації" з забезпеченням необхідним дидактичним матеріалом.

Заняття, зорієнтовані на підготовку до ЗНО, проводяться з виконанням завдань відповідних рекомендованих збірників.