Letter from the President

Виховання дітей та молоді в патріотичному козацькому дусі..

Виховання дітей, особливо в патріотичному дусі, має відбуватися не лише на словах чи папері, а власним життєвим принципом патріотичного вшанування символів національної культури.

Цього року упродовж усього літнього періоду працював з дітьми та підлітками у козацькому таборі. Вікова особливість вихованців складала від 5 до 17 років від початку життя. Цілодобове перебування поряд з вихованцями, гармонія з природою, козацький дух гартування, все це сприяло якісному відпочинку та поряд з тим і патріотичному спрямуванню молодого покоління. Відтворюючи події та стиль козацького життя, відбувалось і виховання моральних цінностей, гордості за історію своїх предків, а перебування на землі героїв, волею чи ні відчуваєш гордість називатися українцем. Поряд з тим, прищіплювалися і моральні цінності, повага до ближнього свого, побратимство, єдність у колективі людей як відносини зідеалізованої сім'ї. Навчання українським звичаям та ремеслам, дотримання традицій історичного аспекту

Ось що пише у своїй статті Урядовий кур'єр.

 

Пропоную переглянути фотоіллюстрацію моєї педагогічної діяльності на ниві цьогорічної поїздки у табір в козацькому стилі.
Дружня команда педагогів у Козацькому таборі Зустріч з ветеранами УПА в місці урочище "Гурби" Троє козаків-майстрів..
"А вже весна, а вже красна!" козак-характерник сміється Щасливу путь нам Боже дай..

 

 

З повагою,

Юрій Яцика