Он-лайн консультація

НОВИНКА!

Якщо ви проживаєте за межами Рівного, та у вашому районі, селещі чи містечку немає репетитора чи учителя обраної спеціальності, ви можете скористатися саме нашими послугами. Від недавніх пір, працюємо і дистанційно.

Онлайн освіта - не є якоюсь новинкою, але усілякі нововведення можуть дещо "спиняти" людей у прийнятті рішень чи доцільні заняття через Internet?

Маючи досить гарний досвід у проведенні Online занять, я можу вам відповісти, що так: дистанційні заняття оправдовують себе цілком і в якості, і спокійно можуть конкурувати з заняттями стаціонарного виду.

Ми пропонуємо навчання

Наша школа орієнтується на головні програми підтримки навчання, пропоновані Міністерством освіти та науки, молоді та спорту України. Пропонує навчання, спрямоване на індивідуальні потреби учня (студента) у місці комфортному для вихованця. Проводимо навчання за програмами для учнів від 1-го по 11-й класи загальноосвітніх шкіл, студентів профтехучилищ, технікумів, коледжів, колегіумів, абітуріентів та студентів ВУЗів. Здійснюється підготовка за програмами ЗНО (Зовнішнього незалежного оцінювання).

Старшокласники можуть підготуватися до Державної підсумкової атестації та до екзаменів, зорієнтованих на обрані спеціальності та факультети фахових ВУЗів України та зорієнтованих на закордон. Навчання в класі, або вдома у вас, або за домовленністю в дома у викладача.

Створюємо комфортне середовище, де всі студенти (учні) можуть вчитися та розвиватися.

 

індивідуальне навчання

Все, що вам потрібно

Все, що вам потрібно - це бажання вчитися. Якщо ви вважаєте, що можете здобувати освіту краще, перевіряючи свої знання, або консультуючись з фахівцем, або рівень у вибраній галузі знань є для вас досить низьким і бажаєте його покращити, ви можете звернутися за допомогою у вирішенні цих завдань до репетитора - індивідуального вчителя.

Вважаю, що будь-яка людина здатна однаково рівноцінно оволодіти інформацією. Звичайно, сприйняття та утворення знань є індивідуальним освітнім процесом. Кожній людині властивий власний темп навчання та індивідуальна потреба форми сприйняття інформації. Не всякий краще сприймає інформацію на слух. Не кожен може краще запам'ятати та відтворити те, що прочитав. Для стійкого утворення довготривалих знань кращим є її не лише запам'ятовування, але й усвідомлення того про що йде мова. На жаль, сьогоднішня класноурочна система використовує принципи індивідуалізації лише у "паперовому" вигляді здебільшого у звітах про "виконане" навантаження. індивідуальне навчання

Репетитор. Дистанційна освіта

 

Прохання!.

Шановні відвідувачі сайту, учні, батьки, студенти, дорогі гості! Якщо Ви маєте необхідність отримати консультацію до підготовки до контрольної роботи будь-якого предмету прикладної чи гуманітарної науки, прошу заздалегідь дати можливість ознайомитися з темою вашої контрольної роботи, аби якомога більше змогти Вам допомогти.

На основі присланих Вами завдань, окрім розв'язків зазвичай на уроках пропоную розглянути декілька завдань схожого характеру на закріплення обраної теми. Я маю знання, і, для себе уже напонарозв'язував завдань різного характеру, навіть, з непрофілюючих для мене предметів; заняття буде якомога ефективнішим, коли Ви повідомите тему заняття і види завдань які вас цікавлять (стосується в основному студентів, котрі звертаються за допомогою у консультуванні з інформатики).

З повагою, репетитор, Юрій Миколайович

репетитор з математики у себе вдома та онлайн (skype)
репетитор з фізики у себе вдома та онлайн (skype)
Підготовка до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання)
Підготовка до державної підсумкової атестації (ДПА).
You need to upgrade your Flash Player
Спеціалізований курс користувача комп'ютера
Підготовка до здачі екзаменів в університеті, допомога у виконані та підготовці домашнього завдання та контрольних робіт.
Підготовка до захисту курсової та дипломної роботи.
дистанційна освіта

Репетитор в м.Рівне та Рівненському районі

Навчайся зручно

Працюємо з учнями шкільного віку (1-11 класи). Підготуємо до здачі тестувань ЗНО. Підготуємо до вступу до університетів, здачі екзаменів до технікумів. Працюємо в місті Рівне, та Рівненському районі. Вартість занять - договірна. Урок триває 1 астрономічну годину (60 хв). Заняття по 2 години відбуватимуться відповідно домовленності. Безперервно займатися більше двох годин математикою чи фізикою немає змісту!. Заняття можуть проводитися в дома в учня, у репетитора в дома або в шкільному класі вчителя. Проводяться заняття як у м. Рівному так і з можливістю виїзду за місто.

Читати про мене

 

Фотогалерея. Виховання дітей та молоді у патріотичному дусі

 

 

Відеоуроки. Відео-ролики, розв'язування задач

 

Читати про мене