Біблія для дітей

У світовій духовній спадщині особлива роль належить Біблії. У п'ятому класі ви вже ознайомилися з окремими оповідями із Старого Заповіту про початок світу, створення перших людей, про Каїна й Авеля. Ви знаєте, що Біблія починалася з усних переказів, які потім записувалися на папірусі, перга менті, дбайливо зберігались у храмах і школах. Створювана протягом тисячоліть, Біблія увібрала народну мудрість, втілила моральні основи людського життя. Біблія — це не просто явище культури. Це її серцевина: це серцевина духовного буття світу, тому що вона торкається питань життя і смерті, долі та душі людини, яка шукає дорогу до правди між вічними материками добра і зла.

Ви прочитаєте оповіді про Лота, про вихід євреїв із Єгипту і їхню довгу дорогу до Землі Обіцяної. Обіцяною (або Обітованою) її названо тому, що вона була обіцяна народові самим Богом.

Кожний крок наш, як показує Біблія, відображає моральний вибір, що його зробила людина. Але врахо вуючи одне, людина забуває про інше. Так. коли Лот вибрав для гуртів своєї худоби найзручніші долини, він не врахував, які люди жили в навколишніх містах, і таким чином помилився.

Мабуть, не може бути добре там, де багато злих людей, хоч там і гарні луки та сади. І трапляється, що люди, шукаючи собі кращого, часто знаходять найгірше. В оповіді про Мойсея і тяжкий шлях єврейського народу від рабства до свободи ви прочитаєте, як люди пізнавали добро і зло, вчилися мужності, терпіння, тієї високої моралі, заповіді якої допомагають долати зло і бути людьми.

 


Репетитор в місті Рівне та Рівненському районі.

Поліграфічні послуги та фотодрук
Тел.: +38 (093) 515-57-24, +38 (098) 050-8649
м. Рівне, вул. Дубенська (Район Боярка)

Написати електронного листа репетитору

 

Реклама:

Пропонуємо фотодрук та Поліграфічні послуги.