Що ми пропонуємо

Група професійних педагогів м.Рівне освітньо-інформаційний центр "Мілленіум" пропонує здобути якісну освіту та кваліфіковану допомогу у навчанні з наступних учбових предметів:

ФІЗИКА - підготовка до ЗНО, індивідуальні уроки, допомога у підготовці до контрольних, лабораторних робіт, екзаменів, конкурсів, допомога у розв'язуванні задач з фізики. Навчання пропонується для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів спеціалізованих ВУЗів. Можливе індивідуальне навчання та навчання у мінігрупах. Матеріальна база та мотиваційна робота педагога передасть вихованцю зацікавленість з даного предмета.

МАТЕМАТИКА - підготовка до ЗНО та ДПА у класах 9 та 11 шкіл. Можливе навчання студентів ВУЗів за домовленністю (курс матаналізу). Ефективна посилена допомога учням усіх рівнів. Досвід роботи з учнями від 1 по 11 клас, довузівської та післядипломної освіти.

ІНФОРМАТИКА та програмування - спеціалізовані курси, які проходять у зручний для навчання час, з розглядом питань та навчальних програм, які і справді можуть стати у практичній нагоді. Допомога у підготовці до співбесіди на роботу. Основні напрямки: Excel, Photoshop, основи алгоритмізації Delphi, Pascal (розгляд усіх тем включно ООП та синтаксичні дерева), основи web-програмування та web-дизайн (html, java script, css).

ІНОЗЕМНА МОВА (англійська) - навчання для учнів усіх рівнів.

УКРАЇНСЬКА МОВА - посилена допомога у вивченні основних правил правопису, написання диктантів, робота над виправленням помилок, підготовка до ЗНО.

БІОЛОГІЯ - підготовка до ЗНО, допомога у засвоєнні основного шкільного курсу.

Вивчаємо програмовий матеріал загальноосвітньої школи, знайомі з програмами гімназій, ліцеїв, є досвід з допомогою у навчанні студентам НУВГП, РДГУ, Київського політехнічного університету, КНУ імені Тараса Шевченка.

Проводяться заняття як індивідуальні (вдома за виїздом), так і у малих групах (2 - 5 чоловік).

НОВИНКА!

Якщо ви проживаєте за межами Рівного, та у вашому районі, селещі чи містечку немає репетитора чи учителя обраної спеціальності, ви можете скористатися саме нашими послугами. Від недавніх пір, працюємо і дистанційно, онлайн задопомогою технічних можливостей на прикладі skype та інші.

Онлайн освіта не є якоюсь новинкою, але усілякі нововведення можуть дещо "спиняти" людей у прийнятті рішень чи доцільні заняття через Internet?

Маючи досить гарний досвід у проведенні Online занять, я можу вам відповісти, що так: дистанційні заняття оправдовують себе цілком і в якості, і спокійно можуть конкурувати з заняттями стаціонарного виду.

 

Курси самостійного вивчення "Хранилище"

03.09.2014 19:00

Також вашій увазі пропонуються курси для самостійного вивчення - це довідкові матеріали, які розміщенні на сайті з деяких вибраних дисциплін. Розділ сайту, який відповідає за уміщені довідкові матеріали має назву "Хранилище".

За вибором ці курси можуть також бути включені у формі індивідуального навчання з викладачем.

"пробне" ЗНО з математики та фізики 2015

1 2 3 4

Свято наближається..

дата публікації: 27.08.2015

Досить швидко минає час. Зовсім скоро уже будуть нові випробування. ЗНО та ДПА і підготовка до вступу - час для самостійної роботи. І, якщо самому собі оцінка - це просто "число", то все-таки воно має неаби-який вплив на деякі речі. Для того, аби цей вплив був підтриманий зацікавленою стороною, наш центр знову набирає учнів та студентів, активних учасників курсів для підвищення своєї конкурентності в плані оцінкового змісту і якісній підготовці та отриманні знань та вмінь, розширення своїх можливостей в якісно-новому напрямі розуміння себе, природи та вцілому довкілля.

Пропонуємо підготовку за основними напрямами:

математика, фізика, інформатика, українська мова, англійська мова, біологія

ЗНО, ДПА та просто репетитор.

Працюємо як з абітурієнтами, учнями шкіл, ліцеїв, гімназій так і з тими, хто уже давно не учень, а іноді уже і двічі не студент. Маємо досвід роботи з успішними показниками співпраці і допомозі студентам з-за кордону (Італія, Польща, Німеччина, США, Литва), працюємо за різними програмами відповідно до вимог і пропозицій вихованців.

З недавніх пір цікавими уроками можуть стати курси або окремі зустрічі по астрономії з телескопом: вивчення українського неба та просто спілкування з дипломованим фахівцем з астрономії.

усі свої побажання висловлюйте, а також запис на курси відбуваються за наступними номерами телефонів:

+38.066.0400.693, +38.098.050.86.49,

+38.093.515.57.24

З повагою, Юрій Миколайович ___________________________

Написання наукової статті, реферату, доповіді

Недавнім часом до мене звернулися педагоги з київщини з проханням допомогти написати доповідь до наукової конференції на тему педагогічного напрямку. Завдання виконав, хоч на це йде чимало часу на підготовку і пошук джерел, опрацювання тематики, можливо, навіть, проведення власного педагогічного експерименту та узагальненя висновків.

Власне, дорогі колеги, звертайтеся, допоможу і доповідь підготувати і мультимедійну презентацію розробити і звіти подати у належному вигляді.

Теми досліджень можна надсилати на електронну адресу, або за звернутися телефонами:

+38.066.0400.693

+38.098.050.8649

+38.093.515.5724

Новий час, новий вересень, новий настрій..

02.09.2014 18:25

Настав вересень. Цей час не для гніву на те, що літо скінчилось, навпаки, час для радості, хоч яким би зараз цей час і не був.. Радість у тому, що настав час і можливість для роботи над собою, адже для майбутнього нашої держави потрібні сильні патріоти з глибокими науковими пізнаннями, універсальність знань яких допоможе адаптуватися у будь-якому місці і у будь-якій ситуації, нерідно, можливо, врятувавши життя своє або свого ближнього.

Глибокі знання та пізнання у будь-якій сфері є наглядним прикладом сильної держави, у якої сильне майбутнє, прагнення до отримання знань має бути у кожного свідомого патріота нашої держави України. Досить вже йти, спираючись на те, що хтіли з нас зробити - не націю, а рабів, пора показувати славетність нашого роду.

"Ой, колись ми панували, тепер знову будем.

Тої слави, тої долі повік незабудем!"

Поряд тим, якими були події з листопада-грудня 2013 року і, яким би чином відображувалося це на свідомості кожного громадянина України, я підтримував прагнення кожного учня чи студента чи іншої людини отримати якісну освіту. Через це, не покладаючи рук ми працювали за для результату.. І, як наслідок, наша праця видалася не марною. Я, як і тоді, так само і зараз несу, перш за все, моральну відповідальність за якість підготовки кожного свого вихованця і, надалі, ті, хто звернувся до мене чи звернеться ще, радо надам кваліфіковані поради, допоможу організувати якісно час та підвищити знання з відомих мені дисциплін.

Надзвичайною нагородою для мене є те, що я зустрічаю щасливих своїх вихованців, з тим, що їм-таки вдалося здійснити свою мрію, використовуючи мої поради та знання, здобуті в ході нашої співпраці. Великою нагородою є і бачити в своїх вихованцях і велике майбутнє нашої держави України.

З великою шаною до кожного патріота України, захисника-воїна АТО, уся підтримка їх не була б можливою для сьогоднішнього спокійного життя на Україні. Чекаю і знову ж приймаю усіх бажаючих навчатися, заняття уже розпочалися.

З повагою, Юрій Миколайович

 

Індивідуальне навчання з учнями 3-6 класів.

Вивчення математики з учнями 3, 5, 6 класів на дому в учня з професійним педагогом*.

Телефони для запису на курс:

+38.066.0400.693

+38.098.050.8649

+38.093.515.5724

*Навчання не проводиться на час літніх канікул.

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

дата публікації: 30.12.2014

Доброго часу, шановані люди! З великим і дійсно великим радісним надхненням, щасливо радію (справді радію) тому, що можу кожного з тих, хто навчається і навчався під моїм "наглядом", велично назвати своїми учнями.

Побажаю Вам широкого творчого корисного застосування ваших знань у гарних цілях, розвитку та зростання особистості, та аби легким для вас здавався шлях у науці і таким для вас і перебував. Будьте світочами! Не бійтеся мріяти, а ще більше не бійтеся здійснювати свої мрії (мрії бувають лише добрі). Вам та вашим близьким і родичам бажаю перебувати у Сфері, що покриватиме вас від усіх негараздів.

Майбутнім учням побажаю гарного настрою, сильної волі, наполегливості, мудрого послуху, витримки, розуміння.

Людям світу цього - спасіння, доброго завітання, поменше трагізму, більше гарної упевненності, життєвої мудрості та життя без втрат доброго.

Юрій Миколайович Яцика

Професійний педагог.

15.01.2014 16:12

Новинки технічних засобів дозволяють праюцвати дистанційно. Спробуйте диктанти та перевірте свої знання, порівнюючи з відповідним підготовленим текстом. Досить скоро стартуватиме новий розділ в закладці "Українська мова"

Все, що Вам потрібно

15.01.2014 16:12

Все, що вам потрібно - це бажання вчитися. Якщо ви вважаєте, що можете здобувати освіту краще, перевіряючи свої знання, або консультуючись з фахівцем, або рівень у вибраній галузі знань є для вас досить низьким і бажаєте його покращити, ви можете звернутися за допомогою у вирішенні цих завдань до репетитора - індивідуального вчителя.

Вважаю, що будь-яка людина здатна однаково рівноцінно оволодіти інформацією. Звичайно, сприйняття та утворення знань є індивідуальним освітнім процесом. Кожній людині властивий власний темп навчання та індивідуальна потреба форми сприйняття інформації. Не всякий краще сприймає інформацію на слух. Не кожен може краще запам'ятати та відтворити те, що прочитав. Для стійкого утворення довготривалих знань кращим є її не лише запам'ятовування, але й усвідомлення того про що йде мова. На жаль, сьогоднішня класноурочна система використовує принципи індивідуалізації лише у "паперовому" вигляді здебільшого у звітах про "виконане" навантаження.

 

Репетитор. Дистанційна освіта

Війна закінчилася! переказ №47

23.05.2014 10:20

Ранок той знявся над землею, як ангел, світлий, добрий, лагідний. Просто з вікна його можна було зачерпнути повні долоні і, заплющивши очі. нити, як воду з молодого весняного джерела. Дихнув легко вітер, і з яблуні, що підпирала нашу хату, у світлицю стрибнув сонячний промінь і пролетів попід стелею. І раптом від його сяйва на стінах почали розквітати пуп'янки троянд, якими мама ще до війни вималювала хату.

Я піднявся з ліжка й відчув у всьому тілі дивну полегкість. Здавалося, схоплюся за пучок сонця, розгойдаюся па ньому й полечу високо-високо.

Прохання!.

Шановні відвідувачі сайту, учні, батьки, студенти, дорогі гості! Якщо Ви маєте необхідність отримати консультацію до підготовки до контрольної роботи будь-якого предмету прикладної чи гуманітарної науки, прошу заздалегідь дати можливість ознайомитися з темою вашої контрольної роботи, аби якомога більше змогти Вам допомогти.

На основі присланих Вами завдань, окрім розв'язків, зазвичай на уроках пропоную розглянути декілька завдань схожого характеру на закріплення обраної теми. Я маю знання, і, для себе уже напонарозв'язував завдань різного характеру, навіть, з непрофілюючих для мене предметів; заняття буде якомога ефективнішим, коли Ви повідомите тему заняття і види завдань які вас цікавлять (стосується в основному студентів, котрі звертаються за допомогою у консультуванні з інформатики).

З повагою, репетитор, Юрій Миколайович

репетитор з математики у себе вдома та онлайн (skype)
репетитор з фізики у себе вдома та онлайн (skype)
Підготовка до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання)
Підготовка до державної підсумкової атестації (ДПА).
You need to upgrade your Flash Player
Спеціалізований курс користувача комп'ютера
Підготовка до здачі екзаменів в університеті, допомога у виконані та підготовці домашнього завдання та контрольних робіт.
Підготовка до захисту курсової та дипломної роботи.
дистанційна освіта

Репетитор в м.Рівне та Рівненському районі

Працюємо з учнями шкільного віку (1-11 класи). Підготуємо до здачі тестувань ЗНО. Підготуємо до вступу до університетів, здачі екзаменів до технікумів. Працюємо в місті Рівне, та Рівненському районі. Вартість занять - договірна. Урок триває 1 астрономічну годину (60 хв). Заняття по 2 години відбуватимуться відповідно домовленності. Безперервно займатися більше двох годин математикою чи фізикою немає змісту!. Заняття можуть проводитися в дома в учня, у репетитора в дома або в шкільному класі вчителя. Проводяться заняття як у м. Рівному так і з можливістю виїзду за місто.

Читати про мене

 

Фотогалерея. Виховання дітей та молоді у патріотичному дусі

 

 

Відеоуроки. Відео-ролики, розв'язування задач

 

Читати про мене